Jdi na obsah Jdi na menu

kyuubi

Zřejmě se ptáte, proč zrovna takový název..co to vlastně znamená. Potěším Vás, bez významu to není. Jelikož jsem veliká fanynka japonského anime a konkrétně jednoho s názvem "Naruto", zvolila jsem název podle jedné postavy z tohoto anime. No, není to ani tak postava, jako spíš démon. Přesně devítiocasý liščí démon. Vypadá takto:

uzumaki_naruto_kyuubi_destop_xxx__wallpaper_in_naruto_anime_wallpapers_img_naruto_img-naruto.blogspot.com.jpg

kyuubi-1-1.jpg

 

V tomto anime figurují ještě další démoni, s různým počtem ocasů od jednoho až po těchto devět. Čím víc má démon ocasů, tím je vlastně silnější. Kyuubi je z nich tudíž nejsilnější a zároveň také nejumíněnější. Nedělá nikdy nic, co nechce. Pembroci sice devět ocasů nemají, ale občas mají potřebu si prosadit svou a je velmi těžké je k něčemu přemluvit. A někdy se mi zdá, jako by Kirarce narostlo dalších pár ocásků a řádí jako pominutá.

A pokud někoho baví anime tak jako mě, případně ho to zaujalo, tak můžete začít sledovat od začátku na stránkách www.hokage.cz.Opravdu doporučuju, stojí to za to:)

A kdyby se někdo podivoval nad jménem mé feny, tak to vzniklo nějak obdobně. Takhle totiž vypadá Kirara "ve skutečnosti":

 

861781_1337648842295_284_300.jpg

701145kirara.jpg

Toto je pro změnu dvouocasý kočičí démon z japonského anime "Inuyasha". Tato roztomilá kočička má schopnost proměnit se v létající šavlozubou kočičí šelmu, která se postaví nejednomu nebezpečí. I toto anime samozřejmě vřele doporučuji:)